Regulamin

Nasza odzież nie ma nic wspólnego z rzeczami wytwarzanymi w Chinach, Meksyku, czy tym podobnych krajach taniej produkcji lecz niskiej wytrzymałości. Jeśli cenisz sobie jakość i nie tuzinkowe wzornictwo do tego chciałbyś cieszyć się swoją garderobą przez długi czas postaw na jakość i wspomóż pracujących w Polsce.                                                                

To właśnie są nasze kamyczki rzucone na szaniec miłości do dalekiej Ojczyzny !

 

Regulamin sprzedaży i płatności oraz zasady wysyłki

 1. Sklep Mazurek prowadzi sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem internetu, nie posiadamy oddziału stacjonarnego w którym klient mógłby zapoznać się z naszymi towarami.
 2. Zamówienie może zostać zrealizowane tylko po jego złożenie i pełnej opłacie, wraz z kosztami przesyłki w przypadkach kiedy są one wymagane.
 3. Podane ceny nie podlegają negocjacji, są podane w dolarach USA
 4. Płatność jest pobierana za pośrednictwem, w pełni bezpiecznego systemu PayPal z kart kredytowych lub debetowych na ogólnie przyjętych zasadach. Istnieje możliwość uiszczania opłat za pośrednictwem czeków lub Money Order po uzgodnieniu z przedstawicielem sklepu.
 5. W przypadku płatności czekami rezerwujemy sobie czas czterech dni na sprawdzenie czeku, dopiero po tym okresie zostanie dokonana wysyłka do zamawiającego.
 6. W przypadku płatności kartami wymienionymi w punkcje 4 wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia, z wyjątkiem świąt które są dniami wolnymi od pracy na terytorium Stanów Zjednoczonych oraz 3 maja, 1 i 11 listopada oraz 26 grudnia, a także w poniedziałek Wielkanocny, pod warunkiem, że zamówienie zostało dokonane przed godziną 3PM ET.
 7. Koszty wysyłki do klienta:
  • tradycyjna wysyłka pocztą lub za pośrednictwem USPS: $6- w przypadku zamówienia od 1-3 artykułów, dla zamówień od 3 do 7 artykułów koszt wynosi $ 10-.
  • w przypadku zamówień których całkowita wartość przekracza kwotę $120 klient nie ponosi kosztów wysyłki.
  • wysyłka towarów zwykłą przesyłką zabiera czas od 3 do 6 dni biznesowych, na terenie Stanów Zjednoczonych.
  • wysyłka naklejek i naszywek wynosi $1- niezależnie od zamawianej ilości, produkty te są wysyłane bezpłatnie przy innym zamówieniu np. bluzy, koszulki.
  • Klienci zamawiający produkty z wysyłką do Kanady ponoszą koszty wysokości $22-
  • mieszkańców pięciu dzielnic Nowego Jorku informujemy, że niezależnie od wielkości przesyłki, istnieje możliwość osobistego dostarczenia przez naszego pracownika po uprzednim
   uzgodnieniu terminu doręczenia do klienta. Doręczenie następuje w ciągu 48 godzin od ustalenia terminu. Koszty doręczenia wynoszą:

   • dla dzielnic Queens i Brooklyn – $12,
   • Manhattan i Bronx – $16,
   • Staten Island – $19 plus opłata za most Verrazano ($17).
 8.  Zwrot towaru może nastąpić w terminie 30 dni od daty dostarczenia, pod warunkiem, że towar jest w takim stanie w jakim klient go otrzymał, nie był w żaden sposób modyfikowany, zabrudzony, oraz żadne oznakowania nie zostały z niego usunięte. Istnieje też możliwość wymiany towaru na inny w tej samej wartości lub inny rozmiar, pod warunkiem , że sklep żądany przez klienta rozmiar posiada aktualnie w swoim magazynie. Koszty zwrotu ponosi kupujący.
 9.  W przypadku zwrotu klient otrzymuje zwrot pełnej kwoty jaką uiścił za towar (wartość towaru w dniu nabycia), chyba że dany produkt został przez kupującego w jakikolwiek sposób uszkodzony lub zmieniony jak to opisano w pkt.8.
 10. Kupujący zamieszkujący stan Nowy Jork winni do produktów doliczyć podatek – sale tax w wysokości 8,75% wartości zamawianych produktów. Według prawa stanowego nie jest naliczany sale tax od produktów odzieżowych i obuwia którego wartość jednostkowa nie przekracza $110-.
 11. Produkty sprzedawane przez sklep Mazurek nie mogą być wykorzystywane w żadnych reklamach komercyjnych bez uwzględnienia ze sprzedającym.
 12. Każdy klient powinien przed złożeniem zamówienia zapoznać się z powyższym regulaminem.